Klassekampens Venner inviterer til digital julemesse i 2020, lørdag 28.november. Salget vil foregå via KK-venner.no


Grunnet koronasituasjonen har Klassekampens Venner i år valgt å avholde sin årlige julemesse digitalt. Det vil i år bli salg av kunst og hjemmestrikk.

Overskuddet bidrar til å styrke avisas økonomi, samt å dekke reise- og utdanningsstpender til avisas ansatte og bidragsytere.
Vi starter tidlig med forberedelsene og prosjektet er basert på dugnad. Alle gaver mottas med stor takk!

Vi ønsker oss flere hjemmelagede produkter! Er du god til å strikke eller lage noe annet fint? Kontakt Kolbjørg på tlf. 995 35 906 dersom du vil bidra med hjemmelagede produkter. Vi har også laget en Facebook-gruppe for alle som ønsker å bidra: Strikke,sy(lte) og bake for KlassekampenGrunnet smittevernhensyn vil vi ikke ha mulighet for å levere strikkevarer ved fysisk oppmøte i år. Bidrag bes sendt via post til «Klassemapens Venner, Grønland 4, 0188 Oslo»

Har du spørsmål rundt årets messe? Kontakt oss på 21 09 30 00 .

 

Velkommen på julemesse!